logo finmax

Kariéra

Finančné služby poskytujú príležitosť pre každého, kto túži byť úspešným a je pripravený na tom pracovať. Profesia finančného sprostredkovateľa patrí v rebríčkoch medzi najlepšie platené profesie.

Finmax ponúka mladým ambicióznym ľuďom možnosť:

  • osobného a profesijného rastu,
  • know-how,
  • informačnej a odbornej podpory,
  • naštartovať svoju kariéru vo svete financií.

Okrem sprostredkovateľských a riadiacich pozícií je možnosť sa vybrať aj cestou špecialistu vo zvolenom obore.

Spoločnosť podporuje riadenie vlastného tímu, poskytuje možnosť vytvorenia si vlastného pasívneho príjmu alebo možnosti stať sa spolumajiteľom spoločnosti.

  • Pracovná doba je flexibilná,
  • pracovná činnosť kreatívna.

Vaša vlastná kariéra je vaším vlastným rozhodnutím.

Benefity

Spoločnosť oceňuje všetkých, ktorí sa podieľajú na jej raste.

Zabezpečuje nadštandardný príjem za prácu a vytvára stabilné zázemie pre spolupracovníkov. Kvalita spoločnosti je aj v benefitoch, ktoré poskytuje.

Informačná a technická podpora:

  • vlastný informačný systém a oddelenie IT,
  • vlastný firemný email,
  • aktuálne produktové informácie,
  • investičné odporúčania.

Podpora podnikania:

  • kontrola kvality portfólií,
  • právna pomoc,
  • možnosť využívať výhody u partnerských spoločností,
  • balík korporátnych prezentačných a obchodných materiálov.

Firma sa o vás postará:

  • transparentný provízny systém,
  • pasívny príjem,
  • manažérsky dodatok,
  • partnerstvo.

Vzdelávanie

Jedným z hlavných kľúčov úspechu je pravidelné vzdelávanie sa každého spolupracovníka.

Pre spolupracovníkov je pripravený jednotný vzdelávací systém zahŕňajúci:

  • finančné,
  • obchodné,
  • manažérske,
  • podnikateľské vzdelávanie.

Spája dlhoročnú úspešnú prax a dokonalú znalosť trhu.

Vzdelávací systém je nastavený tak, aby vždy poskytoval spolupracovníkom potrebné nástroje na osobný a kariérny rast pre dané pozície.

Príležitosti

Finančný sprostredkovateľ

Náplň práce:

  • sprostredkovanie v oblasti finančných služieb, zabezpečovanie servisu,
  • poradenstvo v oblasti produktov, kompletná produktová ponuka,
  • starostlivosť o klientov na zverenom území, vyhľadávanie nových klientov, akvizičná činnosť.

Požadujeme:

  • čistý register trestov, min. stredoškolské vzdelanie s maturitou,
  • komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, presnosť a dôslednosť,
  • cieľavedomosť, kreativita a flexibilita, pozitívne myslenie, schopnosť vyjednávať a predávať,
  • schopnosť reprezentovať spoločnosť v danom regióne, vlastné motorové vozidlo je výhodou pre uchádzača.

Ponúkame:

  • motivujúci príjem a systém finančných bonusov, provízie,
  • práca v stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti,
  • flexibilný pracovný čas, možnosť postúpiť na riadiacu pozíciu,
  • tréningy a školenia na profesionálnej úrovni, marketingová podpora,
  • k dispozícii výpočtová technika (tlačiareň, internet).