logo finmax

Hľadáte najvýhodnejšiu hypotéku ?

Kúpa bytu alebo ostať v podnájme ? V dnešnej dobre pomaly každodenná otázka mladých ľudí. Súboj o hypotekárnych klientov zaznamenáva svoje maximá aj v tomto roku. Banky pravideľne vychádzjú s novinkami aby získali nových klientov. Dnešná doba nízkych úrokov však nepotrvá naždy. Ako si vybrať správnu fixáciu úrokovej sadzby ?

Je nám radosťou pomáhať našim klientom správne si vybrať tú pravú hypotéku. Nie vždy je lákava ponuka bánk s nízkym úrokom a krátkou dobou fixácie najlepšia. Tak rýchlo ako išli úroky na hypotékach nadol, môžu v budúcnosti ísť aj opäť nahor. Pri hypotéke treba myslieť dopredu, nestačí len sledovať aktuálny stav. Popri vhodnom poistení úveru a mesačným sporením je dobré zafixovať si úrok na dlhší čas, najmä pri aktuálnych nízkych úrokových sadzbách.Čo by ste povedali na možnosť úroku od 1,19 % pri FIX 5r. alebo od 1,49 % pri FIX 10r ?

Pre našich klientov samozrejmosť. Neuspokojte sa s priemernou ponukou bežných klientov. Využite aj vy aktuálne historicky najnižšiu ponuku na tuzemskom hypotekárnom trhu!

U nás vybavíte všetko pod jednou strechou výhodne a rýchlo! Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme.